SAHURDA YÜREĞİRLİLER İLE BULUŞTUK

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Dadaloğlu Mahallesi Muhammediye Cami yanında bulunan taziye evinde düzenlenen sahur programına katılarak vatandaşlarla birlikte sahur yaptı. Başkan Çelikcan, sahur programlarının bundan sonra da devam edeceğini açıkladı.

 

Yüreğirliler, Yüreğir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu etkinlikleriyle Ramazan ayını huzur içinde geçiriyor. Yüreğir’de Ramazan şenlikleri;  hafta sonu 15 Temmuz Şehitler Parkı ve Bilim Merkezi önünde Salı, Çarşamba ve Perşembe günü Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi önünde devam ediyor. Ramazan etkinliklerine Sahur programları da eklendi.

 

YÜREĞİRLİLERLE SAHUR’DA BULUŞTU

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Dadaloğlu Mahallesi Muhammediye Cami yanında bulunan taziye evinde vatandaşlarla birlikte sahur yaptı. Yüreğirliler iftardan sahura Ramazan ayının güzellikleri ile beraber hep birlikte ertesi gün tutulacak oruca niyetlendiler.

 

Etkinlikte vatandaşlarla bir araya gelen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “On bir ayın sultanı Ramazan’ı şerifin manevi havasını düzenlediğimiz bu güzel etkinliklerle yaşamaya gayret ediyoruz. Geleneksel iftarlarımıza, Ramazan etkinliklerimize bugün sahur programımızı ekledik. Ramazan ayı boyunca bir kaç kez sahurda da vatandaşlarımızla birlikte olup Ramazan sevincini paylaşacağız.  Önemli olan birliğimiz beraberliğimiz, bu güzel ortamı birlikte paylaşmamızdır.” şeklinde konuştu.

 

Sahur etkinliğine AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, Yüreğir Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.