POZANTILILARI BULUŞTURAN İFTAR

Pozantı'da vatandaşlarla bir araya gelen ve onlarla birlikte iftar yapan Başkan Çelikcan, esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

 

Ramazan ayı süresince, farklı mahalle ve mekanlarda düzenlenen iftar programlarında vatandaşlarla birlikte orucunu açarak ‘Paylaşmanın’ huzurunu yaşayan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, dün de Pozantı’daydı.  

 

Başkan Çelikcan'ın Pozantı ziyaretine Belediye Başkanı Mahmut Sami Baysal, AK Parti Pozantı İlçe Başkanı Yusuf Arısoy ile MHP İlçe Başkanı Durmuş Taşpınar eşlik etti.

 

 

Vatandaşlarla sohbetlerinde 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin önemini anlatan Başkan Çelikcan; ''2002'den bu yana Türkiye AK Parti İktidarı ile çok önemli kazanımlar elde etti. Türkiye, ekonomisiyle, güvenliğiyle, kalkınma hamlesiyle istikrarın ve güvenin sembolü olmuştur. Tüm Dünya'da ise mazlumların sesi olmaya devam etmektedir. Ülkemizdeki bu güven ve huzur ortamı bu bölgede kötü amaçları olan bir çok ülkenin hoşuna gitmemektedir. Çevre ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de kaos isteyen bu ülkeler ilk fırsatta bu amaçlarını uygulamaya geçmek isteyeceklerdir. Halkımızın desteği ve liderimizin dik duruşu devam ettikçe bütün oyunlar boşa çıkacaktır.'' dedi.

 

 

Ülkemizin her alanda güçlenmesi, büyümesi, birliğimizin bütünlüğümüzün devamı ve kalkınma hamlelerinin devam etmesi için deneyimli kadroların önemli olduğunu belirten Başkan Çelikcan; ''Cumhurbaşkanımız 5 yıla yakın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 11 yıl Başbakanlık, 4 yıl Cumhurbaşkanlığı yapmış vatanına ve milletine sevdalı bir devlet adamıdır. O yüzden 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde tercihimizi istikrardan yana kullanalım.'' diyerek Cumhur İttifakının ilk turda Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağını ve mecliste ise büyük çoğunluk elde edeceklerini söyledi.