KINA KONAKLARI TAMAMLANMAK ÜZERE

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapımı tamamlanmak üzere olan Yavuzlar ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeki kına konaklarını gezerek son çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yüreğir'de ve Adana'da ilkleri gerçekleştirmeye devam eden Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, inşaatı tamamlanmak üzere olan 2 kına konağının yakında hizmete açılacağını belirtti. Vatandaşların acılarına ve sevinçlerine her zaman ortak olduklarını belirten Başkan Çelikcan, Osmanlı ve Selçuklu mimarisi ile inşa edilen kına konaklarının ufak eksikleri de tamamlandıktan sonra hizmete açacaklarını belirtti.

Yüreğir'in kalkınması, gelişmesi ve vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını belirten Başkan Çelikcan; ''Kimsenin hayal bile edemediği hizmetleri Yüreğir'de hayata geçirdik. Taziye evleri, spor kompleksleri, kapalı semt pazarları, kültürevleri, kültür merkezi, 644 adet sosyal konut, ilk yerinde kentsel dönüşüm ve yeşil alanlar ile modern parklara kavuştu. Kamu yatırımları, özel yatırımlar ve belediyemizin yatırımları ile Yüreğir, Adana'nın cazibe merkezi oldu. Yüreğir'i ilklerle tanıştırdık ve tanıştırmaya da devam edeceğiz.'' dedi.