DEVLET YÖNETMEK BİLGİ VE TECRÜBE İSTER

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde AK Parti'nin tekrar iktidara gelmesi ve istikrarın sürmesi için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Bayram boyunca da çalışmalarını sürdüren Başkan Çelikcan, Adana merkez, ilçelerde köylerde de çalışmalarına devam ediyor.  En son AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu ile birlikte Deliçay, Çiçekli mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan vatandaşlardan destek istedi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti iktidarı ile Türkiye'de yakalanan istikrar ortamının sürmesi ve çocuklarımızın geleceği için tecrübeli, bilgili, birikimli kadroların önümüzdeki seçimde görevde olması gerektiğini belirten Başkan Çelikcan; ''Liderimiz, 5 yıla yakın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 11 yıl Başbakanlık ve 4 yıl Cumhurbaşkanlığı yapmış milletine ve vatanına sevdalı devlet adamıdır.'' dedi.

Adanalı vatandaşlara da İstasyon Meydanında yapılan mitinge gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür eden Başkan Çelikcan; ''Çukurova'nın yiğit insanları liderimizi en iyi şekilde karşılayıp uğurladılar. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza ilk günkü gibi gösterdikleri ilgi ve alaka için İstasyon Meydanını dolduran tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.'' şeklinde konuştu.

BİLGİ VE BİRİKİM ÖNEMLİ

Köylerde ve mahallelerde vatandaşların kapısını çalıp 24 Haziran'ın önemini anlattıklarını belirten Başkanı Çelikcan; ''AK Parti kadroları 16 yıllık bilgi ve birikimleri ile Türkiye'de çok güzel yenilikler yaptılar. Eski yönetim sistemiyle bunları yapan hükümetimiz yeni sistemle ve edindikleri tecrübe ile bunlardan daha fazlasını yapıp, yeni yeni projeleri hayata geçireceklerdir. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımıza bu seçimde de sahip çıkarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hep birlikte boşa çıkarmalıyız.'' dedi.